...Witamy w FireFrog Media...

W dniach 28-30 marca 2014 r. w Poznaniu na terenie Targów Poznańskich odbędzie się miejska edycja Miasta Kobiet z udziałem między innymi Doroty Gardias i Maii Sablewskiej. Impreza świetnie wplecie się z doroczne targi motoryzacyjne Motor Show, które przecież nie są dedykowane jedynie dla mężczyzn, ponieważ nie tylko faceci fascynują się i korzystają z dobrodziejstw motoryzacji. Tak więc na przestrzeni 9 pawilonów Targów Poznańskich,  poza licznymi ekspozycjami samochodów, motocykli, camperów oraz samolotów, przywiezionych przez 200 wystawców,  w pawilonie 11 przeznaczonym dla Miasta Kobiet również znajdą się elementy  motoryzacyjne, ponieważ to samochody będą bowiem inspiracją do przemian i stylistycznych metamorfoz, które poprowadzi Maja Sablewska.

Z kolei Dorota Gardias przy udziale gości specjalnych takich jak dietetycy, fryzjerzy i wizażyści poprowadzi gości i chętne panie w świat nowinek modowych, fryzjerskich i meandrów sztuki zdrowego odżywiania się.  Każdego dnia metamorfozie poddadzą  się 3 panie, które ubrane zostaną w zestawy  Answear.com , przedstawiciele tej firmy będą doradzali w zakresie doboru garderoby. Z kolei porad w zakresie makijażu można będzie zasięgnąć  także w kuluarach gdzie wykwalifikowany personel firmy Douglas opowie o trendach w makijażu. W pawilonie znajdą się też strefy relaksu, zdrowia czy hobby, w których można będzie zasięgnąć  porad specjalistów z różnych dziedzin.

Projekt POIG.01.04.00-30-196/12

Tytuł projektu: Zbudowanie prototypu innowacyjnego systemu rekomendacji zgodnych ze stylami użytkowników: FireStyle

Nr umowy: POIG.01.04.00-30-196/12-00

Wartość projektu: 14.949.474,00 zł

Udział Unii Europejskiej: 7.879.581,50 zł

Okres realizacji: 2013.01-2014.10

Fundusze Europejskie - dla rozwoju innowacyjnej gospodarki

 

Wyniki badań

  • Zbiory rozmyte

    W przyszłości tu będziemy publikowali wyniki badań związanych z tymi zbiorami.

  • Eksploracja danych

    Filarem badań w projekcie jest rozbudowa algorytmów związanych z eksploracją danych i tu również pojawią się wyniki badań.

  • Funkcja podobieństwa

    Budowa reguł związanych z istnieniem pojęcia stylu będzie wymagała zbudowania funkcji podobieństwa obiektów i stylów.