...Witamy w FireFrog Media...

Pomarańcz w modowych zestawieniach często jest widoczny w kolekcjach sportowych, być może dlatego, że kojarzony jest z odwaga, energią, działaniem i brawurą. W sezonie wiosna /lato 2014 DKNY oraz Rag& Bone lansują pomarańczowe usta i cienie wręcz neonowe. Matowe wykończenie dało efekt szykowny.

John Giliano i Prabal Gurung proponują pomarańcz soczysty i ostry, poprzez delikatny połysk jakim się mienią. Istotne jest, by pomarańcz jako kolor pomadki współgrał z konturówką, która nada idealny kształt ustom. Nieco stronią od tak soczystych barw propozycje Giorgio Armainiego, Prady, Celine czy Mary Hoffman, makijaż w ich kolekcjach jest muśnięty kolorem lawendowym, bladoniebieskim, mchowozielonym czy rozbieloną żółcią. Nowoczesny sposób nałożenia, geometryczne akcenty i regularny sposób nałożenia odbijający światło powodują, że niezwykle atrakcyjnie współgrają z urodą. Tej wiosny jak zwykle w modzie wybór jest przeogromny!

Projekt POIG.01.04.00-30-196/12

Tytuł projektu: Zbudowanie prototypu innowacyjnego systemu rekomendacji zgodnych ze stylami użytkowników: FireStyle

Nr umowy: POIG.01.04.00-30-196/12-00

Wartość projektu: 14.949.474,00 zł

Udział Unii Europejskiej: 7.879.581,50 zł

Okres realizacji: 2013.01-2014.10

Fundusze Europejskie - dla rozwoju innowacyjnej gospodarki

 

Wyniki badań

  • Zbiory rozmyte

    W przyszłości tu będziemy publikowali wyniki badań związanych z tymi zbiorami.

  • Eksploracja danych

    Filarem badań w projekcie jest rozbudowa algorytmów związanych z eksploracją danych i tu również pojawią się wyniki badań.

  • Funkcja podobieństwa

    Budowa reguł związanych z istnieniem pojęcia stylu będzie wymagała zbudowania funkcji podobieństwa obiektów i stylów.