...Witamy w FireFrog Media...

Kobieca potrzeba torebki nie podlega dyskusji - torebkę zabieramy wszędzie i staramy się zmieścić do niej to co subiektywnie każdej z nas wydaje się absolutnie niezbędne. O formach, kształtach, fasonach, rozmiarach i kolorach damskich torebek napisano wiele poważnych prac i całe mnóstwo opinii - taki to przedmiot niesamowity. Nie wyobrażamy sobie życia bez torebki, ale niezależnie od tego jak pięknej, po włożeniu do niej tableta, portfela, komórki i kilku innych "drobiazgów" robi się ciężka.

Nie zdajemy sobie sprawy z tego, że - jak twierdzi Michael A. Gleiber, chirurg - ortopeda - noszenie torebki na ramieniu przez większą część dnia nadwyręża mięśnie szyi, podrażnia nerw kręgosłupa, przyspiesza degradację mięśni ramion. Doktor Gleiber porównuje skutki noszenia torebki  na ramieniu do chodzenia cały dzień z około 3 kilogramowym hantlem. Żadna z nas nie chce odczuwać złych skutków umiłowania d torebki, więc może w sezonie 2014 zwrócić się ku mniejszym modelom? Wersja mini to trend obowiązujący tej wiosny, a także zdrowszy i praktyczny. Można odkryć urok małej, cukierkowej torebki (przewieszonej przez plecy na długim pasku), w której najdą się tylko naprawdę potrzebne przedmioty. Ponadto można odkryć, że ulubione torebki w wersji mini prezentuj się bardzo kobieco, są także tańsze. Jeśli jednak to nie jest odpowiedni dla kogoś model, zawsze warto sięgnąć po kopertówkę, wszak jej odmian także jest zadowalająco wiele. Zaletą takich modeli jest to, ze nie obciąża ramienia, a mieści więcej niż monitorebka. W dodatku Kopertówka właśnie jest najchętniej obecnie wybieraną formą torebki przez ikony street stylu.

Projekt POIG.01.04.00-30-196/12

Tytuł projektu: Zbudowanie prototypu innowacyjnego systemu rekomendacji zgodnych ze stylami użytkowników: FireStyle

Nr umowy: POIG.01.04.00-30-196/12-00

Wartość projektu: 14.949.474,00 zł

Udział Unii Europejskiej: 7.879.581,50 zł

Okres realizacji: 2013.01-2014.10

Fundusze Europejskie - dla rozwoju innowacyjnej gospodarki

 

Wyniki badań

  • Zbiory rozmyte

    W przyszłości tu będziemy publikowali wyniki badań związanych z tymi zbiorami.

  • Eksploracja danych

    Filarem badań w projekcie jest rozbudowa algorytmów związanych z eksploracją danych i tu również pojawią się wyniki badań.

  • Funkcja podobieństwa

    Budowa reguł związanych z istnieniem pojęcia stylu będzie wymagała zbudowania funkcji podobieństwa obiektów i stylów.