...Witamy w FireFrog Media...

Przeróżne bywają źródła inspiracji modowych na ulicach europejskich miast, jednak by uzyskać odpowiedź na pytanie o to, co będzie modne w następnym sezonie warto podpatrzeć ulice Singapuru czy Kong Kongu. W 2012r. niemal każda mieszkanka tych miast miała przy sobie jakąś odmianę Cabridge Satchel   rozmaitych wersjach i kolorach.

Wyśmienite połączenie damskiej torebki z rodzajem teczki listonosza, idealnie odpowiada na potrzeby kobiet, które potrzebują mieć wszystko pod ręka. Torba- choć bywa niewielka – jest ogromnie funkcjonalna, ponieważ zdoła pomieścić naprawdę wszystkie niezbędne kobiece drobiazgi. Nieco większa wersja nadaje się nawet do przenoszenia laptopa z uczelnianymi akcesoriami, co odpowiada studentkom. Idealna również na spacer. Torba ma kieszeń główną, zapinaną na zamek błyskawiczny, a całość jest przykryta klapą z dwoma zapięciami, ozdobionymi charakterystycznymi sprzączkami na magnesy. Wewnątrz dużej komory, znajduje się kieszonka zapinana na zamek błyskawiczny. Z przodu pod klapą umieszczona jest duża, niezamykana kieszeń. Torba ma zarówno rączkę przytwierdzoną do klapy zewnętrznej, jak też mocowany po bokach długi, regulowany pasek, pozwalający na noszenie torebki na ramieniu lub przewieszoną przez ramię na ukos („crossbody”).

Projekt POIG.01.04.00-30-196/12

Tytuł projektu: Zbudowanie prototypu innowacyjnego systemu rekomendacji zgodnych ze stylami użytkowników: FireStyle

Nr umowy: POIG.01.04.00-30-196/12-00

Wartość projektu: 14.949.474,00 zł

Udział Unii Europejskiej: 7.879.581,50 zł

Okres realizacji: 2013.01-2014.10

Fundusze Europejskie - dla rozwoju innowacyjnej gospodarki

 

Wyniki badań

  • Zbiory rozmyte

    W przyszłości tu będziemy publikowali wyniki badań związanych z tymi zbiorami.

  • Eksploracja danych

    Filarem badań w projekcie jest rozbudowa algorytmów związanych z eksploracją danych i tu również pojawią się wyniki badań.

  • Funkcja podobieństwa

    Budowa reguł związanych z istnieniem pojęcia stylu będzie wymagała zbudowania funkcji podobieństwa obiektów i stylów.